Hakkımızda

hakkimizda

Tekin İnşaat Güvenlik Ağı, iş kazalarını önlemede büyük öneme sahip olan güvenlik ağlarını inşaat sektöründeki herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle Mart 1995’te yola çıktı.
Firmamızın genç ve dinamik bir yapıya sahip olması, Türkiye sektöründe ön sıralarda yer almasına, uluslararası arenada ise aranılan ve iş yapılmak istenen bir kuruluş olarak referanslarımızın hızla artmasında en büyük etkenlerden biri olmuştur. Kullanmış olduğumuz ürünler tamamen sertifikalı ürünler olup iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz projeler işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olmaktadır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi karşılayacak projeleri fayda maliyet dengesini öncelikle düşünerek üreten, personeline kalite anlayışlarının odak noktasına müşterilerimizi yerleştiren, sürekli geliştirmeyi amaçlayan, insana ve çevreye saygılı bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Her alanda hızlı bir değişim yaşayan dünyanın bu hızına paralel olarak insanların güvenlik bağlamında beklentilerini en üst düzeyde karşılamak vizyonumuzu oluşturan en önemli kriterimizdir.
Tekin İnşaat Güvenlik Ağı’nı bugünlere getiren, değerlerimiz ve müşterilerimizin bu değerlerle ortaya çıkardığı birbirinden kıymetli projelerin bizlere kattığı özgüven ile inşaat güvenlik ağı sektöründe kalıcı izler bırakmak ve yaptığı işlerle sektör standartlarını yükseltmek olmuştur.

Misyonumuz

TEKİN Güvenlik Ağı olarak önceliğimizi, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti oluşturmaktadır. Kaliteden ödün vermeksizin yüksek kaliteli malzemeler kullanarak uygun fiyat ve uzman işçilikle yaptığımız projelerin teslimini hedeflemekteyiz. Yaptığımız projelerden bize dönen olumlu geri bildirimler bizleri başarıya ulaştıran en önemli değerlerin başında gelmektedir.

Teklif İste

Şehir İçi Ücretsiz Nakliye Hizmeti !

Tekin İnşaat Güvenlik Ağı olarak siz değerli müşterilerimize nevsehir içi nakliye hizmetimizi ücretsiz sunuyoruz.

Teklif İste