1) Kule Vinç Uyumlu Ayarlanabilir Kaset Sistem

Firmamızın siz müşterilerimizi sunduğu güvenlik ağı konsolu özellikler:

Konsülü demonte olup 10 parçadan oluşmaktadır.
10x10 göz aralıklı yüksek mukavemetli TSE ve İSO belgeli polyester ip ve 6mm kalınlık üzerinde küçük cisimler için gölgelik vardır.
Konsül ayakları açılıp kapanabilir özelliktedir. Boyu 3 ila 4 metre arasında ayarlanabilmektedir. Hareketli olması ağı etkilememekte, ağ dış cephede 6 metreye 4 metre durmaktadır. Ayakların hareketli olması kullanılacak yerin ölçülerine göre kullanım olanağı sağlamaktadır. Yükseklik ayarı taban ile tavan kotlarının değişiminde kullanılmaktadır. Güvenlik ağımız 100-140 kilo ile test edilmiştir.

2) Kule Vinç Uyumlu Sabit Kaset Sistemi

Sunduğumuz güvenlik ağı konsülü demonte olup 6 parçadan oluşmaktadır.

10x10 göz aralıklı yüksek mukavemetli TSE ve İSO belgeli polyester ip vardır. 6 mm kalınlıklı üzerinde küçük cisimler için gölgelik vardır.
Üzerinde küçük cisimler için gölgelik mevcuttur.Konsül ayakları açılıp kapanabilir özelliktedir. Boyu 3 metre olmak üzere sabittir.
Hareketli olması ağı etkilememekte ağ dış cephede 6 metreye 4 metre durmaktadır.
Ayakların hareketli olması kullanılacak yerin ölçülerine göre kullanma kolaylığı sağlamaktadır.

3) Konvansiyonel Borulu Sistem

Konvansiyonel borulu sistemimiz özel menteşeler ve borular ile bina içine ankrajlanmaktadır.
Güvenlik ağı borunun uç noktasında yüksek mukavemetli polyester ip veya çelik halat geçirilerek bağlanır.
Ağın diğer ucu yere kuşgözü ve sapan ile ankraj edilerek kurulum tamamlanır.

4) Kaset Sistemi

Kule vinç uyumlu ayarlanabilir kaset sistemi, güvenlik ağı detay bilgisi teklif ettiğimiz güvenlik ağı konsolu demonte olup 10 parçadan oluşmaktadır.
Bunlara ek olarak 10×10 göz aralıklı yüksek mukavemetli TSE damgalı ve İSO belgeli polyester ip 6 mm kalınlıktadır ve üzerinde isteğe bağlı küçük cisimler için gölgelik vardır.
Teklif İste

Şehir İçi Ücretsiz Nakliye Hizmeti !

Tekin İnşaat Güvenlik Ağı olarak siz değerli müşterilerimize Şehir içi nakliye hizmetimizi ücretsiz sunuyoruz.

Teklif İste
test

Malzeme Kalitesi

Firmamızın kullanmış olduğu alüminyum küpeştenin montaj şekli dikme borularının en üst noktadan tabana kadar gijon (saplama) sistemiyle bağlantısı sağlanmaktadır. Bu sistem küpeştenin oynama veya sallanmasını minimuma indirmektedir. Paslanmaz küpeşte malzemesinin kalite sertifikası firmamız tarafından siz müşterilerimize takdim edilecektir. (Proje üstü özel imalatımız vardır).

kalite

İnşaat Güvenlik Ağları Çalışma Prensibi

Hizmetinize sunduğumuz düşme durdurma sistemleri, yüksek mesafeden düşmelere karşı bina dış cephesinde koruma amaçlı ağ ve çelik konstrüksiyondan imal edilmektedir.
Sistem bütünüyle prefabrik (demonte) olup, çalışma prensibi katlanabilir (ana kucağı) özelliğindedir. İnşaat güvenlik ağı sistemimiz 9 metreden 80 ve 100 Kg ile test edilmiş ve onaylanmıştır.
Sistem; çelik konstrüksiyon, kiriş ve kolonlara, iskele ve döşemeye, bina dış cephesine kadar çok geniş bir alana uygulanabilmekte olup, iş güvenliğinin önemi dolayısıyla inşaat firmaları tarafından kullanışı ve montajının avantajı nedeniyle sıkça tercih edilmektedir.

Asansör Boşluğu Güvenlik Ağı

Yılların vermiş olduğu deneyim ile asansör ve şaft boşluğu güvenliği ağları montajı ve imalatı hizmetlerini vermektedir.
Hizmetlerimizde kullandığımız ürünlerin tamamı sertifikalı ürünler olup, iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz geçmiş projeler yapacağımız işin garantisidir.
Firmamızın misyonu, ürün ve hizmet kalitemizin tüm rakiplerimizden bir adım önde, üstün özellikli ve son teknolojiyi takip ederek uluslararası arenada sektörün iyileri arasında sayılmak, Türkiye'de ise her zaman ön sıralarda olmaktır.